ROTATSIOONVALU

Green Forest on asjatundlik koostööpartner mitmesuguste erisoovidega tellijate vormide ja toodete valmistamisel. Valik on lai:  Säilitusmahutid ja õhutorud, plastujukid ja plasttualetid, plastkonteinerid ja plastmasskastid, kütusepaagid või liiklustähised.

 

 

Green Forest kasutab vormide toormaterialina lehtalumiiniumi. Pinnad töödeldakse on lihvimise teel. Plastmassina kasutame ICO Polymers poolt toodetud rotatsioonvalu toormateriali Icorene sarja.Tootmisjäägid kogutakse kokku, kuna material on taaskasutatav, purustatakse jäägid ning lisatakse taas tootmisesse.  GREEN FOREST ON EESTI KAUBANDUS-TÖÖSTUSKOJA LIIGE

Teholoogia kirjeldus

Kasutusvaldkonnad

Kliendile vormide valmistamine

 

Tehnoloogia kirjeldus: Rotatsioonvalu kasutatakse seest õõnsate ja liitekohtadeta toodete valmistamiseks. Erinevalt teistest plastiku töötlemismeetoditest ei kasutata välist survet.

1.   Vormi täitmine: Vorm täidetakse vajalikku värvi valmiskaalutud plastipulb­riga, suletakse ning asetatakse ahju.

 2.   Vormi kuumutamine: Ahjus pöörleb vorm ümber kahe telje. Kuumutades hakkab pulber sulama ning aeglase pöörlemise käigus kattub vormi sisepind ühtlaselt plastiku sulamassiga. Kogu edasise tootmistsükli jooksul jätkub vormi rotatsioon.

3.   Vormi jahutamine: Plastiku jõudmisel soovitud sulamisastmeni läheb vorm jahutuskambrisse. Jahutamine muudab sulaplastiku tahkeks, soovitud kujuga tooteks.

4.   Toote eemaldamine vormist: Kui plastik on oma kuju säilitamiseks piisavalt jahtunud, avatakse vorm ning toode eemaldatakse. Vormi võib nüüd uuesti täita plastipulbriga.

INFORMATSIOON JA KONSULTATSIOON
Me oleme teie käsutuses, pakkudes abi kõigis planeerimisetappides ideest kuni tootmiseni.