VORMIDE VALMISTAMINE

Green Forest kasutab vormide toormaterjalina lehtalumiiniumi. Vormi pinnad töödeldakse lihvimise teel. Vorme on võimalik valmistada erineva kuju ja suurusega toodetele. Vormi valmistamisel oleme Teie erisoovide osas eriti tähelepanelikud ja paindlikud.

Projekti juhtimine:
Esimese etapina selgitame välja kliendi täpsed vajadused. Valmistoote disainist, funktsionaalsusest ja mitmetest teistest kasutuseripäradest lähtuvalt koostame vormi valmistamise projekti. Seejärel kalkuleerime valmisvormi eeldatava maksumuse ja valmistamise ajakava. Kooskõlastame tellijaga tingimused.

Konstrueerimine:
Vastavalt projektile koostab meie konstruktorite meeskond tehnoloogiliste jooniste eskiisi ja valmistamisprotsessi täpse kirjelduse.
Vormi detailide tehnoloogilised joonised viib meie spetsialist CAD programmis elektroonilisele kujule. See võimaldab detailide valmistamisel kasutada ülitäpseid 3D metallitöötlemispinke, mis tagab suure täpsuse.

Vormide valmistamine ja järeltöötlus:
Vormi detailid lõigatakse välja alumiiniumist ja terasest. Detailid keevitatakse kokku spetsiaalsete rakiste abil. Keevituskvaliteedi tagamiseks kasutame parimaid seadmeid ja oma ala parimaid asjatundjaid. Keevitamise järel toimub vormi tööpindade abrasiivne töötlemine.

Kokkupanek ja katsetamine:
Vormi valmistamise viimase etapina komplekteerime vormi. Valmis vorm läbib alati katsetuse. Peame oluliseks laitmatut valmistoote kvaliteeti ja vormi planeeritud tööiga.
 
Sobiva tootmiskoha leidmine:
Hinnast, logistilistest eripäradest ja mitmetest teistest tingimustest lähtuvalt aitame kliendil valida konkreetsete plasttoodete valmistamiseks sobiva tootja.
 
Vormi kohaletoimetamine ja garantii:
Sõltuvalt vormi suurusest,  transpordinõuetest ja sihtkohast valime välja kohaletoimetamise optimaalseima lahenduse.

GREEN FOREST ON EESTI KAUBANDUS-TÖÖSTUSKOJA LIIGE

INFORMATSIOON JA KONSULTATSIOON
Me oleme teie käsutuses, pakkudes abi kõigis planeerimisetappides alates ideest kuni tootmiseni.